Órganos de gobierno

Antonio Saura Martín 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Alaquàs
Fco. Javier Evangelista 2º Vocal (Concejal) - PSOE Alaquàs
Ramón Marí Vila 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Albal
Mª Dolores Martinez Sanchis 2º Vocal (Concejala) - PSOE Albal
Eva Isabel Zamora Chanzá 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Alcàsser
Francisca Abella Rebull 2º Vocal (Concejala) - PSOE Alcàsser
Guillermo Luján Valero 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Aldaia
Empar Folgado Ros 2º Vocal (Concejala) - PSOE Aldaia
Juan Ramón Adsuara Monlleó 1º Vocal (Alcalde) - PP Alfafar
Josefa Carreño Rodríguez 2º Vocal (Concejala) - PP Alfafar
 Eva Ángela Sanz Portero 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Benetússer
 Ana Mª Martín Valero 2º Vocal (Concejala) - PSOE Benetússer
 Salvador Masaroca Delhom 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Beniparrell
 Vicente J. Hernandis Costa 2º Vocal (Concejal) - PP Beniparrell
 Jesús Monzó Cubillos 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Catarroja
 Lorena Silvent Ruiz 2º Vocal (Concejala) - PSOE Catarroja
Francisca Llopis Cánovas 1º Vocal (Alcaldesa) - PP Lloc Nou de la Corona
 Rubén Molina Fernández 2º Vocal (Concejal) - PP Lloc Nou de la Corona
 Jesús María Borrás Sanchis 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Manises
 Rafael Mercader Martínez 2º Vocal (Concejal) - PODEMOS Manises
 Francisco Antonio Comes Monmeneu 1º Vocal (Alcalde) - PP Massanassa
 Israel Alfonso Sargues 2º Vocal (Concejal) -PP Massanassa
 Carlos Fernández Bielsa 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Mislata
 Mª Luisa Martínez Mora 2º Vocal (Concejala) - PSOE Mislata
Isabel Martín Gómez 1º Vocal (Alcaldesa) - COMPROMÍS Paiporta
 María Isabel Albalat Asensi 2º Vocal (Concejala) - PSOE Paiporta
 Josep Almenar Navarro 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Picanya
José Alberto Sanchis i Cuesta 2º Vocal (Concejal) - PSOE Picanya
 Conxa García Ferrer 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Picassent
 Inocencia Albert García 2º Vocal (Concejala) - PSOE Picassent
 Carmen Martínez Ramírez 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Quart de Poblet
 Bartolomé Nofuentes 2º Vocal (Concejal) - PSOE Quart de Poblet
 José Francisco Cabanes Alonso 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Sedaví
 Santiago Sánchez Lorente 2º Vocal (Concejal) - PSOE Sedaví
 Vicente Zaragozá Alberola 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Silla
José Iván Cuenca Navarro 2º Vocal (Concejal) - PSOE Silla
 Juan Jesús Ros Piles 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Torrent
 Pau Alabajos Ferrer 2º Vocal (Concejal) - COMPROMÍS

 

Torrent
 Michel Montaner Berbel 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Xirivella
 Vicent Sandoval Núñez 2º Vocal (Concejal) - PSOE Xirivella

PRESIDENCIA

Carlos Fernández Bielsa

Presidente de la Mancomunitat y Alcalde de Mislata

 

VICEPRESIDENCIAS

Eva Sanz Portero

Vicepresidenta 1ª de la Mancomunitat y Alcaldesa de Benetússer

Elvira García Campos

Vicepresidenta 2ª de la Mancomunitat y Alcaldesa de Alaquàs

Isabel Martín Gómez

Vicepresidenta 3ª de la Mancomunitat y Alcaldesa de Paiporta

Eva Sanz Portero

Presidenta de la Mancomunitat y Alcaldesa de Benetússer

José Cabanes

Vicepresidente1º de la Mancomunitat y Alcalde de Sedaví 

Isabel Martín Gómez

Vicepresidenta 2ª de la Mancomunitat y Alcaldesa de Paiporta

Guillermo Luján Valero

Isabel Martín Gómez

 

Vicente J. Hernandis Costa

 

Organigrama de la Mancomunitat