Òrgans de govern

Elvira García Campos 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Alaquàs
José Pons Cervera 2º Vocal (Concejal) - PP Alaquàs
Ramón Mari Vila 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Albal
Mª Dolores Martinez Sanchis 2º Vocal (Concejal) - PSOE Albal
Eva Isabel Zamora Chanzá 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Alcàsser
Guillermo Luján Valero 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Aldaia
Empar Folgado Ros 2º Vocal (Concejal) - PSOE Aldaia
Juan Ramón Adsuara Monlleó 1º Vocal (Alcalde) - PP Alfafar
Josefa Carreño Rodríguez 2º Vocal (Concejal) - PP Alfafar
 Eva Ángela Sanz Portero 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Benetússer
 Juan Antonio Alarcón Giner 2º Vocal (Concejal) - PSOE Benetússer
 Salvador Masaroca Delhom 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Beniparrell
 Vicente J. Hernandis Costa 2º Vocal (Concejal) - PP Beniparrell
 Jesús Monzó Cubillos 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Catarroja
 Lorena Silvent Ruiz 2º Vocal (Concejal) - PSOE Catarroja
 Manuel Gimeno Ruiz 1º Vocal (Alcalde) - PP Lloc Nou de la Corona
 Filiberto Rodrigo Gradolí 2º Vocal (Concejal) - PP Lloc Nou de la Corona
 Jesús María Borrás Sanchis 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Manises
 Rafael Mercader Martínez 2º Vocal (Concejal) - SÍ SE PUEDE Manises
 Vicente Salvador Pastor Codoñer 1º Vocal (Alcalde) - PP Massanassa
 Francisco Antonio Comes Monmeneu 2º Vocal (Concejal) Massanassa
 Carlos Fernández Bielsa 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Mislata
 Mª Luisa Martínez Mora 2º Vocal (Concejal) - PSOE Mislata
Isabel Martín Gómez 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Paiporta
 Vicent Císcar Chisbert 2º Vocal (Concejal) - PSOE Paiporta
 Josep Almenar Navarro 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Picanya
 Manuel Dasí Gil 2º Vocal (Concejal) - PSOE Picanya
 Conxa García Ferrer 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Picassent
 Francisco Quiles Teodoro 2º Vocal (Concejal) - PSOE Picassent
 Carmen Martínez Ramírez 1º Vocal (Alcaldesa) - PSOE Quart de Poblet
 Cristina Mora Luján 2º Vocal (Concejal) - PSOE Quart de Poblet
 Josep Ferran Baixauli Chornet 1º Vocal (Alcalde) - COMPROMÍS Sedaví
 José Francisco Cabanes Alonso 2º Vocal (Concejal) - PSOE Sedaví
 Vicente Zaragozá Alberola 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Silla
 Josep Lluís Melero Martí 2º Vocal (Concejal) - COMPROMÍS Silla
 Juan Jesús Ros Piles 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Torrent
 Jaume Santonja Ricart 2º Vocal (Concejal) -

GT-EUPV-EV-ERPV-AS:AC

Torrent
 Michel Montaner Berbel 1º Vocal (Alcalde) - PSOE Xirivella
 Josep Manel Moret i Cabuchola 2º Vocal (Concejal) - COMPROMÍS Xirivella

PRESIDÈNCIA

Carlos Fernández Bielsa

President de la Mancomunitat i Alcalde de Mislata

 

VICEPRESIDÈNCIES

Eva Sanz Portero

Vicepresidenta 1a de la Mancomunitat i Alcaldessa de Benetússer

Elvira García Campos

Vicepresidenta 2a de la Mancomunitat i Alcaldessa d'Alaquàs

Isabel Martín Gómez

Vicepresidenta 3a de la Mancomunitat i Alcaldessa de Paiporta

Carlos Fernández Bielsa

President de la Mancomunitat i Alcalde de Mislata

Eva Sanz Portero

Vicepresidenta 1a de la Mancomunitat i Alcaldessa de Benetússer

Elvira García Campos

Vicepresidenta 2a de la Mancomunitat i Alcaldessa d'Alaquàs

Isabel Martín Gómez

Vicepresidenta 3a de la Mancomunitat i Alcaldessa de Paiporta


Ramón Marí Vila

Alcalde d'Albal


Eva Isabel Zamora Chanzá

Alcaldessa d'Alcàsser


Guillermo Luján Valero

Alcalde d'Aldaia


Vicent Salvador Pastor Codoñer

Alcalde de Massanassa

Guillermo Luján Valero

Isabel Martín Gómez

 

Vicente J. Hernandis Costa

 

Organigrama de la Mancomunitat